Verdieping Onderzoek Governance Code Cultuur 2017 - Bijlage

BIJLAGE ONDERZOCHTE INSTELLINGEN

Geselecteerde culturele instellingen.
Zoekopdrachten d.d. 2 en 3 mei 2017

Gevonden organisaties op basis van de Google zoekopdracht "past de governance code cultuur toe":

  1. ICK Amsterdam / www.ickamsterdam.com
  2. Stichting Atelier van Licht / www.ateliervanlicht.nl
  3. Stichting Granate / www.stichtinggranate.nl
  4. Slot Loevestein / www.slotloevestein.nl
  5. Rabotheater / www.rabotheater.nl
  6. Nederlands Golfmuseum / www.golfmuseum.nl
  7. Stichting Paradiso Amsterdam / www.paradiso.nl
  8. Stichting Grachtenfestival / www.grachtenfestival.nl
  9. Zomerparkfeest / www.zomerparkfeest.nl
  10. Stichting Dood Paard / www.doodpaard.nl
  11. Stichting Cinema Asia / www.cinemasia.nl
  12. Henny Jurriƫns Stichting / www.hjs.nl
  13. Stichting Hortus Kamermuziekfestival / www.hortusfestival.nl
  14. Stichting Codart / www.codart.nl
  15. Stichting Deventer Verhaal / www.deventerverhaal.nl
  16. Jazz Maastricht / www.jazzmaastricht.nl
  17. Kargadoor / www.kargadoor.nl
  18. Watersnoodmuseum / www.watersnoodmuseum.nl
  19. Kunstliefde / www.kunstliefde.nl
  20. Nieuwland / www.nieuwlanderfgoed.nl
  21. Theater de Steeg / www.desteeg.info
  22. Nationale Opera & Ballet / www.operaballet.nl

    Gevonden organisaties op basis van de Google zoekopdracht "past de code cultural governance toe":
  23. Onderwijsmuseum / www.onderwijsmuseum.nl
  24. ImagineIC / www.imagineic.nl
  25. De Stilte / www.destilte.nl
  26. Nederlands Fotomuseum Rotterdam / www.nederlandsfotomuseum.nl
  27. Stichting Festival Classique / www.festivalclassique.nl
  28. Broedstraten / www.broedstraten.nl
  29. Bibliotheek Almelo / www.bibliotheekalmelo.nl
  30. Stichting Amsterdams Filmhuis / www.rialtofilm.nl
  31. Theater Utrecht / www.theaterutrecht.nl
  32. De Kleine Komedie / www.dekleinekomedie.nl
  33. Utrechts Centrum voor de Kunsten / www.uck.nl
  34. Toneelgroep Amsterdam / www.tga.nl
  35. Cubiss / www.cubiss.nl
  36. Stichting Theaters Tilburg / www.theaterstilburg.nl

    Gevonden organisaties op basis van de Google zoekopdracht "hanteert de governance code cultuur":
  37. De Lindenberg / www.delindenberg.com
  38. Stichting Pro Piano / www.stichtingpropiano.nl
  39. Boekmanstichting / www.boekman.nl
  40. LKCA / www.lkca.nl
  41. Stichting mu / www.mu.nl
  42. Groninger Museum / www.groningermuseum.nl
  43. Stichting RKD / www.rkd.nl
  44. Firma MES / www.firmames.nl
  45. Museum aan het Vrijthof / www.museumaanhetvrijthof.nl
  46. Stichting De Cultuurkantine / www.cultuurkantine.nl
  47. Theater Artemis / www.artemis.nl
  48. Monumentenwacht Utrecht / www.monumentenwacht-utrecht.nl
  49. Kunst Centraal / www.kunstcentraal.nl
  50. Stichting Autres Directions / www.autresdirections.nl
  51. Stichting Inspiratiehuis / www.inspiratiehuis.nl
  52. Stichting f6 / www.fzes.nl
  53. Cultuurmij Oost / www.cultuurmijoost.nl
  54. Stichting Nomade / www.abgietelink.nl
  55. Jeugdcultuurfonds Utrecht / www.jeugdcultuurfonds.nl
  56. Stichting Tafel van Vijf / www.tafelvanvijf.nl
  57. Kunstgebouw / www.kunstgebouw.nl
  58. Cello Biƫnnale Amsterdam / www.cellobiennale.nl
  59. Submarine Channel / www.submarinechannel.nl
  60. Museum Swaensteyn / www.swaensteyn.nl
  61. Museum Hindeloopen / www.museumhindeloopen.nl
  62. Care & Culture / www.careculture.nl
  63. Kleintjekunst / www.kleintjekunst.com
  64. Stichting Openbare Bibliotheek Smallingerland / www.bibliotheekdrachten.nl
  65. JeugdOrkest Nederland / www.jeugdorkest.nl
  66. Parktheater Eindhoven / www.parktheater.nl
  67. Intro / www.introinsitu.nl
  68. Unieke Zaken / www.uniekezaken.nl
  69. Museum Meermanno / www.meermanno.nl

    Gevonden organisaties op basis van de Google zoekopdracht "hanteert de code cultural governance":
  70. Stichting GRAP / www.grap.net
  71. De Maaspoort / www.maaspoort.nl
  72. Stichting Theater De Vest en Grote Sint Laurenskerk / www.theaterdevest.nl
  73. Ro Theater / www.rotheater.nl
  74. Vloeistof / www.vloeistof.nl
  75. VNPF / www.vnpf.nl
  76. Stichting Cinedans / www.cinedans.nl
  77. Stichting Uitmarkt / www.uitmarkt.nl
  78. Stadsschouwburg en de Vereeniging / www.stadsschouwburgendevereeniging.nl
  79. Podium de Vorstin / www.devorstin.nl
  80. Het Cultuurgebouw / www.hetcultuurgebouw.nl
  81. Kunstbalie / www.kunstbalie.nl
  82. Doornroosje / www.doornroosje.nl
  83. De Bibliotheek AanZet / www.debibliotheekaanzet.nl
  84. Lux / www.lux-nijmegen.nl
  85. Eindhoven Museum (EM) / www.prehistorischdorp.nl
  86. Gemeentemuseum Den Haag / www.gemeentemuseum.nl
  87. Stichting Westland Cultuurweb / www.westlandcultuurweb.nl
  88. Theater De Lievekamp / www.lievekamp.nl
  89. Grachtenfestival / www.grachtenfestival.nl
  90. Mediafonds / www.mediafonds.nl
  91. Muiderslot / www.muiderslot.nl
  92. Stedelijk Museum Alkmaar / www.stedelijkmuseumalkmaar.nl
  93. Stichting Framer Framed / www.framerframed.nl
  94. Groninger Molenhuis / www.groningermolenhuis.nl

    Gevonden organisaties op basis van de Google zoekopdracht "governance code cultuur":
  95. Zaantheater / www.zaantheater.nl
  96. Bibliotheek Wijchen / www.bibliotheek-wijchen.nl
  97. Stichting Nieuwe Veste / www.nieuweveste.nl
  98. Nieuwe Nobelaer / www.nieuwenobelaer.nl
  99. Circus Treurdier / www.circustreurdier.nl
  100. Stichting Monumentenwacht Overijssel en Flevoland / www.monumentenwacht-ovfl.nl